Conversation Between Shadow Of Darkness and Xanatos

12 Visitor Messages

  1. hvala prijatelju
    ima kaj novo kod tebe?
  2. Sretan rođendan, želim ti dobar provod uz savjet: malo lakše s alkoholom.
  3. A čuj, nemogu se požaliti, malo je premirno ali nije ni to loše, grad je prelijep a i sve mi je blizu, Neretva, Kravice, Neum tako da uvijek imam gdje otići, bar što se ljeta tiče. Zimi mi preostaju tekme, samo zna biti nereda malo češće, posebice u Mostaru, bez obzira igraa li Zrinjski, Hrvatska ili pak Brazil, nerede uvijek možeš očekivati. Kakva je situacija u Varaždinu što se tiče toga, vjerujem da nije problematično kao ovdje.
  4. Ma Vž ti je dosadan ko kurac -.-!
    A kak je tam kod tebe?
  5. Vidiš nisam nikad bio u Varaždinu ali čuo sam samo dobre stvari o tome mjestu, a sad za dosadu neznam, ali što se toga tiče siguran sam da nemože biti gore već ovdje.
  6. Ja sam ti iz Varaždina, prekrasan grad..al malo dosadan -.-!
  7. I meni isto, znaš onu staru, piši Hrvatski da te čitav svijet razumije. Ako nije neki veći problem da li se smije znati odakle si točno, ja sam inače iz Čapljine.
  8. haha, nisi mogao zamislit? e onda znas kako je meni koji vec 5 godina ceka da nekoga nađe s kim moze normalno pricat...uff..e fakat sam vec svu nadu izgubil XD
    bas mi je drago
  9. Znači ti si veteran na TFF-u, nažalost nisam ti ni blizu bar što staža tiče, tek nešto više od godinu dana, svjedno, nisam ni mogao zamislit da ću na TFF-u nekom na Hrvatskom odgovarat.
  10. Znam kako ti je...ja sam vec tu 5 godina...
    ja sam iz Hrvatske
  11. You know, you're the second one on this forum who asked me that, I'm starting to think that my country isn't so anonymous as I thought in the first place. Yea, I'm from Bosnia and Herzegovina, actually from Herzegovina to be more precise, as I said to previous one who asked me that, if you have any questions about this particular area feel free to ask.
  12. Are you rlly from Bosnia and Herzegovina?
Showing Visitor Messages 1 to 12 of 12